Kamu Sağlık Net Bildirim
Hakkımızda

Hakkımızda

Tss Sigorta "Huzurlu bir yaşam için tercihiniz..."
Hakkımızda

Biz Kimiz?

Son teknolojiyle beslenen altyapısını ve etkin operasyonel gücünü çözüm odaklı yaklaşımı ile birleştiren Kamu Sağlık Sigorta Acenteliği, müşteri odaklı hizmet anlayışla hareket etmektedir. Bu sayede müşterilerine kaliteli bir hizmet verebilmek amacıyla kurulan Sigorta Acenteliğimiz etkin ve uzman kadrosuyla faaliyetlerini devam ettirmektedir. Genç ve dinamik bir çalışma kadrosuna sahip olan acenteliğimiz amaçları doğrultusunda her geçen gün daha da büyümektedir.

Kurulduğu günden bu yana sektördeki öncü Projelere imza atan Kamu Sağlık Sigorta Acenteliği Türkiye genelinde Kamu personelleri, Eş ve Çocuklarına özel olarak tasarlanan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünü ile Tüm Bakanlık ve Bağlı Kuruluşların anlaşmalı kurum sıfatı ile tanıtım ve satışını yapmaktadır.

2 yılda 200.000 Kamu personeline hizmet veren acenteliğimiz Hedefleri doğrultusunda giderek büyümektedir.

Kamu Sağlık Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, siz değerli müşterilerimiz; kendinizi güvende hissetmenizi sağlarken, etkin ve hızlı Provizyon yönetimiyle ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda. Birçok alternatif sigorta firmasını bünyesinde barındıran Acenteliğimiz, farklı alternatifleriyle hem fiyat konusunda hem de kaliteli sigorta anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

TSS Sigorta

Önce Sağlık...

Bize Ulaşın

+90 850 305 37 75
+09 850 305 55 62

Ekibimiz

Ekibimiz